......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 265652

SATRANÇ KURSUNA YOĞUN İLGİ

Yazar : | Tarih : 8 ay, 12 saat önce / | Görüntüleme : 175
  SATRANÇ KURSUNA YOĞUN İLGİHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’ı spor kenti yapmak adına hayata geçirdiği projelerden biri olan HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde ücretsiz yaz kursları devam ediyor.

Basketboldan okçuluğa, yüzmeden masa tenisine kadar birçok branşta uzman eğitmen kadrosu ile eğitim imkanı sunan, Türkiye’nin 2’inci büyük spor kompleksi olma özelliğine sahip kompleks, çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunarak mutluluklarına vesile olmaya devam ediyor.

Geleceğimizin mimarı olan çocukları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve sağlıklı yaşama yönlendirmek amacıyla hayata geçirilen komplekste açılan satranç kursuna özellikle minikler yoğun ilgi gösteriyor. Çocukların beyin gelişiminin yanı sıra strateji, dikkat ve düşünce yeteneğini de geliştiren kurs sayesinde minikler, sosyalleşerek eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkarıyor.

Açılan kurslar ile çocukların yaz tatillerini daha verimli ve kaliteli geçirmelerini hedeflediklerinin altını çizen HBB yetkilileri, isteyen tüm çocukların ücretsiz satranç kursundan faydalanabileceğini belirtti.

(Haber Merkezi)