......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267775

ATB’DEN REYHANLI ÇIKARTMASI

Yazar : | Tarih : 9 ay, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 319
  ATB’DEN REYHANLI ÇIKARTMASI

 

Antakya Ticaret Borsası yönetimi Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundu.

ATB yönetim kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, meclis Başkanı Veliş Bahadırlı ve yönetim kurulu ve genel sekreter Metin Kuseyri,  Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

ATB Başkanı Mursaloğlu, böylesi ziyaretlerin faydalı olacağını ifade ederek “Birliğimize bağlı Borsaların ve Odaların pek çok ortak amaç doğrultusunda faaliyetler göstermektedirler. Borsalar ve Odalar ortak hareketle sorunlara daha kolay çözüm yakalamaktadırlar. Sonuç olarak hepimizin ortak amacı kentlerimizin kalkınması ve gelişmesidir.

Kardeş Oda ve Borsa olan bizler Antakya Ticaret Borsası ile Reyhanlı Ticaret Borsası ve Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası olarak daima diyalogdan yana olduk. Birlikte hareket etmenin her zaman bizleri daha yükseklere taşıyacağını düşünüyorum. Bu birlikteliği sağlayabilirsek çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.

Borsalarımız Odalarımız ile ortak sinerji yaratarak hareket etmemiz, bölgemiz ve kentlerimiz için daha fazla ve ileriye dönük fikirler, çözümler üretmemiz demektir. Bu ziyaretlerin bizler için son derece faydalı olacağı düşüncesindeyim.” dedi.

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ATB Başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

(Haber Merkezi)