......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 271308

KAŞIKÇI, HELAL OYLARIN TALİPLİSİ OLUYOR

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 6 gün önce / | Görüntüleme : 371
  KAŞIKÇI, HELAL OYLARIN TALİPLİSİ OLUYORMilliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili 1.Sıra Adayı Lütfi Kaşıkçı, seçime az bir süre kalan çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Gittiği her ilçede, her mahalle ve her evde sevgi seli ile karşılanan Kaşıkçı, halkın cananı oldu. Konuşmasına başlamadan önce, kendini tanıtan ve halkı selamlayan Kaşıkçı, MHP’nin çizgisini anlatarak, helal oyların taliplisi oluyor.

Çalışma yaptığı her ilçe ve mahalledeki toplantılardan alınan görselleri, sosyal medya hesabında paylaşan Kaşıkçı, gittiği her yerdeki ismin başına ‘can’ vurgusunu yaparak oraya ve oradaki insanlara olan bağlılığını gözler önüne seriyor.

Hatay Candır diyerek çıktığı bu hizmet yolunda emin adımlarla ilerleyen MHP Hatay Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimine sayılı günler kala MHP Hatay il başkanı Murat Adal, Hatay Ülkü Ocakları başkanı Metin Taşçı, MHP ilçe başkanları ve Ülkü Ocakları ilçe başkanları ile teşkilat mensuplarının yanı sıra diğer Hatay Milletvekili Adayları ile beraber halkın gönüllerini fethediyor.

(Haber Merkezi)