......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 271371

DEFNE’DE ASFALT ÇALIŞMALARI TAM GAZ

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 269
  DEFNE’DE ASFALT ÇALIŞMALARI TAM GAZDefne Belediyesi, ilçe sınırları dâhilinde gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce yürütülen asfalt çalışmalarının bu haftaki durağı Dursunlu Mahallesi Atatürk Mevkii Laskiye Caddesi oldu.

Asfalt öncesi zemin iyileştirme çalışmalarının ardından asfalt dökümüne geçen ekipler, daha nitelikli ve konforlu yollar için alt yapısı tamamlanan tüm noktalarda asfaltlama işlemini sürdürecekleri bilgisini verdiler.

Alt yapı çalışmalarından dolayı aksamaların ve gecikmelerin olduğuna değinen ekipler; Fen İşleri Müdürlüğü olarak ana programlarını bu yönde planladıklarını, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde tüm ekip ve ekipmanlarıyla asfalt yapımına hazır olduklarını belirttiler.

Alt yapı çalışmalarının daha iyi, daha yaşanılır bir kent için olmazsa olmaz çalışmalar olduğunu ifade eden ekipler, Defne’de yol yapımında çok önemli yollar kat edildiğini; alt yapısı ile sorunsuz ve kalıcı, üst yapısı ile de nitelikli ve estetik yolları hedefleyerek çalışmalarını bu yönde sürdürdüklerini belirttiler.

(Haber Merkezi)