......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 294470

RESİM YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Yazar : | Tarih : 2 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 715
  RESİM YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDUÖzel Defne Hastanesi’nin her yıl geleneksel hale gelen ve bu yıl ’hayalimdeki ben ‘teması ile gerçekleştirilen resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Hatmek konferans salonunda düzenlenen ve sunuculuğunu İbrahim Kaşdaş’ın yaptığı ödül töreni yoğun katılım ile gerçekleşti işletme Müdür Yrd. İbrahim Ünal Genel Müdür Yrd. Mehmet Topaloğlu kalite müdürü Kenan Mansuroğlu başhemşire Nursen Ülke ve yarışmaya eser gönderen tüm öğrencilerin velileri ile katılım gösterdikleri ödül töreninin müziklerini aynı zamanda Defne Hastanesinde hemşir olarak görev yapan dj Miraç İnanç yaptı.

Bu yıl yoğun katılımın olduğu resim yarışmasında birbirinden güzel eserlerin yarıştığını ifade eden işletme Müdür Yrd. İbrahim Ünal, katılım gösteren herkese teşekkür ederek “Defne Hastanesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz resim yarışmasının bu yıl onuncusunu başarılı bir biçimde gerçekleştirmenin haklı onurunu yaşıyoruz. Çocukların kendilerini resim sanatı ile ifade etmeyi öğrenmeleri ve sosyal sorumluluk bilinçlerinin geliştirilmesi amacı ile düzenlediğimiz resim yarışmasında sadece dereceye girenlere değil törene katılan tüm öğrencilere ödül verdiğimizi belirtmek isterim. Hayalindeki Ben teması ile gerçekleştirdiğimiz resim yarışmasında öğrencilerini yönlendiren kıymetli resim öğretmenlerimiz ve birbirinden güzel eser eserler ile katılan çok kıymetli öğrencilerimiz başta olmak üzere büyük bir özveri ile kusursuz bir biçimde yarışmamızın gerçekleşmesinde emeği geçen ekip arkadaşlarıma da teşekkür ediyor her geçen gün katılımcılarının arttığı daha nice resim yarışmalarında bir arada olmayı diliyorum.” dedi.

Desteklerinden dolayı Narlıca Anadolu Meslek Lisesi müzik grubunun konuklarına keyifli dakikaların yaşatıldığı ödül töreninde ilköğretim kategorisinde 1.Bahar Çokluk(Hatay Doğuş) 2.B Duru Deniz (Ted Koleji) 3. Rüveyda Yılmaz (Vali Ürgen) ortaokul Kategorisinde 1.Ahmet Can Duymaz (İskenderun Abdulkadir Kocabaş Ortaokulu)2. Dilay Karasu (Hatay Doğuş) 3.Özge Kerem (İskenderun Özel Kurşun kalem Ortaokulu) ödüllerini işletme müdür Yrd. İbrahim Ünal Genel Müdür Yrd. Mehmet Topaloğlu başhemşire Nursen Ülke ve kalite müdür Kenan Mansuroğlu’dan aldılar.

Ödül töreninin ardından programa verdikleri desteklerden dolayı Narlıca Anadolu Meslek Lisesi Müdürü Hüseyin Özden ve HATMEK müdürü Yüksel Coşkun’a plaket takdimi yapılan program toplu resim çekimi ile son buldu son buldu.

(Haber Merkezi)