......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 271371

MURSALOĞLU’DAN ERGİN MEDYA’YA ZİYARET

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 563
MURSALOĞLU’DAN ERGİN MEDYA’YA ZİYARETMHP Hatay Milletvekili Adayı Orhan Namık Mursaloğlu, siyasetin millete hizmet yeri olduğunu belirterek Hataylı hemşehrilerini MHP’ye destek vermeye davet etti.

Mursaloğlu, beraberinde haluk Mecitoğlu ile birlikte Ergin Medya’ya ziyarette bulunarak bir süre Sadullah Ergin’le yaklaşan seçim ve memleket meselelerin üzerinde sohbette bulundu.

Ülkem ve partim için yararlı hizmetler yapabileceğime inandığım için aday oldum diyen Mursaloğlu, özgeçmişini ve siyasi hedeflerini şöyle açıkladı: 1962 Reyhanlı doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Antakya’da tamamladım. Üniversite eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Ekonomisi Bölümünde 1984 yılında tamamladım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Doğrudan satış sektöründe 23 yıldır organizasyon liderliği, danışmanlık ve eğitmenlik yanı sıra zeytin yetiştiriciliği ve zeytinyağı üretimi ile ilgili tarımsal faaliyetim bulunmaktadır. Hatay Genç İşadamları Yönetim Kurulu üyeliği, Antakya Ticaret Borsası Meclis Üyeliği gibi sivil toplum kuruluşlarında görev yaptım. 1994 Yılından beri üyesi olduğum Milliyetçi Hareket Partisinde 5 yıl İl Sekreterliği yaptıktan sonra 1999 yılında İl Başkanlığına atandım. 1999-2001 Yılları arasında İl Başkanlığı görevini sürdürdüm. Ayrıca 1999 Yılında Antakya’dan İl Genel Meclis Üyesi seçildim. 1999-2004 Yılları arasında sürdürdüğüm İl Genel Meclis üyeliğimde 5 yıl boyunca İl Daimi Encümeni olarak seçildim ve görev yaptım. 2004 Yılından sonra İl Başkan Yardımcılığı görevini yaptım. 2023 Yılına kadar görev yapacak olan 27. Dönem T.B.M.M.’de, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılında hedeflediğimiz “Lider Ülke Türkiye” vizyonu çerçevesinde, geçmiş siyasi, sosyal ve mesleki tecrübelerimle, ülkem ve partim için yararlı hizmetler yapabileceğime inanmaktayım. Siyaset “millete hizmet yeridir” anlayışı ile Milletvekili Adaylığına talip oldum. Çünkü 15 Temmuz 2016 Tarihinde yaşadığımız darbe girişimi ile Türkiye bir yol ayrımına girmişti. Bu kanlı girişim karşısında, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin birlik ve beraberlik çağrısını bir seferberlik çağrısı olarak kabul ettim. Bu Ülke hepimizin ve her birimiz onu korumak için her gayreti sonuna kadar göstermek zorundayız.

(Yorum Haber merkezi)