......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 271308

Çalışkan, Ergin Medya ziyaretinde açıkladı: SEÇİMDE İYİ NETİCE BEKLİYORUZ

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 592
  Çalışkan, Ergin Medya ziyaretinde açıkladı:  SEÇİMDE İYİ NETİCE BEKLİYORUZSaadet Partisi Hatay Milletvekili 1. Sıra adayı Dr. Necmettin Çalışkan, ittifak dolayısıyla baraj sorunları olmadığını belirterek seçimde iyi netice beklediklerini açıkladı.

Çalışkan, beraberinde Hatay Milletvekili Adayı Mustafa Eğe, Saadet Partisi İl Başkanı Hamza Çalışkan, SKM Başkanı Fahri Serdar Özal, Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Savran ve kalabalık heyetle dün Ergin Medya’ya ziyarette bulundu. Ergin Medya sahibi Sadullah Ergin tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Çalışkan ve beraberinde ki Saadet heyeti, yaklaşan seçim ve memleket meseleleri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

24 Haziran tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimlerinin sürprizlere gebe olduğunu ifade eden Necmettin Çalışkan, sohbet esnasında şu açıklamada bulundu: “Saadet Partisi olarak bu seçime iddialı şekilde hazırlanıyoruz. Yıllarca bizlere teveccüh eden vatandaşlarımız, baraj meselesini öne sürüyorlardı. Şimdi ise ittifakla bu engeli aştık. Artık baraj sorunumuz yok. Çok iyi çalışma yaparak Hatay halkına ulaşıp kendimizi anlatacağız. Bu seçimde iyi netice bekliyoruz.

Her gittiğimiz yerde milletimizin Saadet Partisine ve şahsımıza göstermiş olduğu sevgi ve teveccühe teşekkür ederiz. Siyasi partiler arasında liste itibariyle, en güçlü ve donanımlı adaylar Saadette. Bu defa tamam İnşallah. Saadet Partisi olarak gerek Hatay ilinde gerekse Türkiye genelinde başarılı olarak oy oranını büyük ölçüde yükselten parti olacağız” dedi.

Ergin’de Çalışkan ve Saadet Partisinin yapmış olduğu nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.

(Haber: A.Vahit Güraslan – Fotoğraf: Adile Sayar)