......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267890

FUAR, GÖRKEMLİ TÖRENLE AÇILDI

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 495
FUAR, GÖRKEMLİ TÖRENLE AÇILDIBu yıl ikincisi düzenlenen Hatay İnşaat ve Yapı Fuarı, 11 Nisan Çarşamba günü HBB Fuar Alanında düzenlenen görkemli törenle açıldı.

 Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Hatay İnşaatçılar Boyacılar Odası işbirliğiyle Elite Fuarcılık tarafından yapılan fuar, ilgiyle ve başarılı organizasyonla başladı.

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ATB Meclis Başkanı Veliş Bahadırlı, HASİAD Başkanı Gökhan Aklan, HGC Başkanı Ahmet Yetişen, oda ve dernek başkanları ile yüzlerce davetlinin katıldığı açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın hep birlikte okunmasıyla başladı.

Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş, açılış konuşmasında iş dünyası için alternatif geliştirmek için fuarların fırsat olduğunu belirterek 5 gün devam edecek bu fuarın firmalarımıza hayırlara vesile olmasını diledi.

ATB Meclis Başkanı Bahadırlı ve HATİAB Başkanı Alkan’da selamlama konuşmasında emeği geçenleri tebrik ederek hayırlı olmasını temenni ettiler.

HBB Başkanı Savaş’ta fuar alanının 5 bin metrekareden 7 bine çıkardıklarını belirterek fuara emeği geçen Mehmet Alakuş’a, Elite Fuarcılık ve tüm firmalara teşekkür etti.

Hatay ilinin savaş gölgesinde kaldığını bu nedenle bu tür fuarların ekonomi açıdan yararlı olduğunu vurgulayan Başkan Savaş, “Yapılan tüm çalışmalarda ki hedefimiz Hatay’ın marka değerini yükseltmektir. Hayalle başlayıp, projelendirip hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalar halkımıza hizmet içindir.

Hatay için Expo 2021’i aldık, Kıbrıs’a seferler için HADO’yu başlatıyoruz. Bu çalışmalar turizm ve ticaretimizin gelişimi içindir. Hep birlikte Hatay’ı şahlandıracağız. Birlikte rahmet, rahmette bereket vardır.

İnşaat-Yapı fuarı ve diğer fuarlarımızın ilimize değer katacağına inanıyoruz. Tüm halkımızı fuar alanına davet ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Başkan Savaş ve protokol, fuar alanı içindeki 60 standı gezerek bilgiler aldı.

Fuarın 11-15 Nisan tarihleri arasında sabah 10.00 akşam 20.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacağı bildirildi.

(Yorum Haber Merkezi)