......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267890

BEYZA, ŞİMDİ DE HAMZA EFENDİ MARKASIYLA DONDURMA SEKTÖRÜNDE

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 450
BEYZA, ŞİMDİ DE HAMZA EFENDİ MARKASIYLA DONDURMA SEKTÖRÜNDEBir süre önce “Hamza Efendi Baklava” markası ile tatlı sektörüne giren Beyza Piliç, şimdi de “Dondurma” sektörüne girdi.

 

Adana, Mersin ve Hatay illerinde “Hamza Efendi Baklava” adında şubeler açan Beyza Piliç, baklava ve tatlı satışıyla birlikte “dondurma” sektörüne de iddialı bir giriş yapıyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte pek çok noktada müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedefleyen “Hamza Efendi Dondurma”, baklava satışlarında yakaladığı ivmeyi dondurma sektöründe de göstermek istiyor.

Beyza Piliç Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, “Bize güvenen değerli müşterilerimize daha geniş bir ürün ve hizmet portföyü ile hizmet etmek arzusundayız. “Hamza Efendi Baklava” yoğun bir ilgi gördü. ‘Dondurma’ için de hazırlıklarımızı tamamladık. Perakende satış noktalarımızda ‘Hamza Efendi’ markası ile ‘Maraş usulü’ yeni dondurma ürünlerimizi sunuyoruz. Yeniliklerin öncüsü olarak vatandaşımıza güzel, temiz, sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya devam edeceğiz’ dedi.

(Haber Merkezi)