......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 269674

HGC HEYETİNDEN POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 235
HGC HEYETİNDEN POLİS HAFTASI ZİYARETİHatay Gazeteciler Cemiyet (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Hatay İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yavuz Bilge Karataş’ı ziyaret etti.

 İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın Programında olduğu için, Türk Polis Teşkilatı'nın 173.kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla HGC Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yavuz Bilge Karataş’ı ziyaret ederek günlerini kutladı.

HGC Başkanı Ahmet Yetişen, polis haftası vesilesiyle böyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

YÜKSEK VAZİFE ŞUURUYLA ÇALIŞIYOR

Yetişen “Ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve daha parlak yarınlara ulaşabilmesi için, ülkedeki huzur ve güven ortamının sürekliliği büyük önem taşıyor. Halkımız için fedakârca görev yapan Emniyet güçlerimizin, her zaman Anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan sorumluluklarını yerine getiriyor. Polis Teşkilatımız, 173 yıllık bilgi ve deneyimiyle, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde büyük başarılara imza atmaktadır. Türk Polis Teşkilatı, bundan sonra da halkımızın güven ve desteğiyle ülkemizde barış ve istikrarın korunması, vatandaşlarımızın huzur içinde yaşaması için yüksek vazife şuuruyla çalışmalarına devam edecektir. Bu vesileyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

(Haber Merkezi)