......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267890

TÜRK POLİSİ, HUZURUN TEMİNATI

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 283
TÜRK POLİSİ, HUZURUN TEMİNATIHatay Valisi Erdal Ata, 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin devamını kendine ilke edinen Türk Polisi, 173 yılın bilgi ve tecrübesiyle bugün çok daha güçlü bir şekilde milletimizin huzurunun teminatıdır diyen Vali Ata mesajında şu ifadelere yer verdi: “Güvenlik hizmetlerinin etkin, hızlı ve başarılı bir biçimde yürütülebilmesi, her şeyden önce halkın desteğini ve güvenini temin etmekle mümkündür. Bu anlamda kamu düzeninin sağlanması, toplumsal huzur ve güvenin korunması gibi günlük hayatımızda vazgeçilmez öneme sahip görevleri yerine getiren Emniyet Teşkilatı, halkımızla omuz omuza yürümektedir.  

Her alanda günün gerektirdiği yeniliklere adapte olarak kendini geliştiren ve son teknolojiyi kullanan Polis Teşkilatı, suç oluşmadan suçu önlemeye yönelik yaptığı çalışmalarla, tüm dünyada örnek gösterilen başarılara imza atmaktadır. 

Dün olduğu gibi bugün de büyük fedakârlık, cesaret ve yüksek vazife bilinci içerisinde terörle mücadelede ortaya koyduğu başarıyla hepimizi gururlandıran Türk Polisi, 15 Temmuz gecesi gösterdiği kararlılıkla aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinmiştir.

173. kuruluş yıldönümü vesilesiyle, Emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı kutluyor, görevi başında şehit düşenleri rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Gazilerimize sağlıklı günler diliyorum. Görevi başında olan ve emekliye ayrılanlara, ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum." dedi.

(Haber Merkezi)