......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267710

HATSU, KADINLARI YALNIZ BIRAKMADI

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 ay önce / | Görüntüleme : 412
HATSU, KADINLARI YALNIZ BIRAKMADIHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), duyarlı belediyecilik anlayışı kapsamında gerçekleştirdiği programla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

 

Farkındalık oluşturma ve Toplumsal duyarlılığın sürdürülebilmesi adına HATSU Daire Başkanları ve Şube Müdürleri, ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ dolayısıyla HATSU hizmet binalarında görev yapan kadınların ve işlem yapan kadın vatandaşların anlamlı gününü kutladı.

Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada kadına verilen değeri daha iyi anlamak ve anlatmak adına kutlandığını bildiren Genel Müdürlük, kadın vatandaşların ve çalışan kadın personellere karanfil takdim ederek dayanışmaya güzel bir örnek olduğunun önemine vurgu yaptı.

İskenderun HATSU Hizmet Binası’nda yapılan kutlamalarda Abone İşleri Birim personelleri tarafından pasta kesimi yapılarak bu önemli günde kadın dayanışmasına güzel bir örnek olduğunu belirten HATSU, kutlamalara katılan vatandaşlar ise yapılan nazik kutlamadan dolayı sosyal belediyecilik anlayışıyla yapılan bu kutlama için HATSU yetkililerine teşekkür etti.

(Haber Merkezi)