......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 351761

AZİZ FATİH YILMAZ’A GÜVENOYU

Yazar : | Tarih : 5 yıl, 5 ay önce / | Görüntüleme : 3035
 AZİZ FATİH YILMAZ’A GÜVENOYUHatay Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunda Aziz Fatih Yılmaz, delegelerin oylarıyla güvenoyu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

28 Ocak Pazar günü İpek Düğün Salonunda yapılan ve kalabalık izdihamın yaşandığı kongre, birlik ve beraberlik içinde gerçekleşti.

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ün divan başkanlığını yaptığı kongreye, 23. Dönem Hatay Milletvekili İzzettin Yılmaz, oda başkanları ve yüzlerce şoför esnafı katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede, yönetim kurulu faaliyet raporu ve denetleme raporlarının okunması ve ibrasının ardından kongrede diğer maddeler oybirliğiyle kabul edildi. HESOB Başkanı Teksöz’ün güzel şekilde yönettiği kongrede konuşan Yılmaz, yaptığı hizmet ve icraatları kısaca anlatmasından sonra tüm üyelerin şahsına ve yönetimine göstermiş olduğu desteğe teşekkür etti.

Tek liste ile girilen seçimde Aziz Fatih Yılmaz başkanlığında ki yönetim, yeni dönem için göreve seçildi. Hatay Şoförler-Otomobil-Otobüs-Kamyon-Kamyonet-Minibüs Esnaf Odasının yeni yönetim ve denetim kurulu şu isimlerden oluştu:

BAŞKAN: Aziz Fatih Yılmaz
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER: Seyfittin Saraç, Emin Oduncu, Yusuf Mengüllüoğlu, Halil Kadife, Kemal Karaçay, Halil Açıkgöz, Nizamettin Şenal, Nazim Ateş

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER: İhsan Şafak, Suat Köşkeroğlu, Hayrettin Dönmez, Nihat Uslu, Ömer İncecik, Mehmet Orhan, Ali Kuyucu, Hanifi Bolat, Şükrü Yıldırım

DENETİM KURULU ASIL: Yaşar Kulu, Veli Yurtbekler, Ömer Malatya

DENETİM KURULU YEDEK: Mustafa Oral, Cemil Gülnaz, Vahit Uzundal

(Haber & Fotoğraf: Sadullah Ergin)