......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 261063

BU KADAR MAĞDUR İNSANIN VEBALİNİ KİM ÖDEYECEK?

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 2 gün önce / | Görüntüleme : 236
 BU KADAR MAĞDUR İNSANIN VEBALİNİ KİM ÖDEYECEK?Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partili bir avukatın 11 bin 480 kişinin telefonuna iradesi dışında ByLock yüklendiği ortaya çıkardığını ifade ederek “Bu sayıda insan, vatan hainliği veya terörist olmakla damgalandığı için işini, aşını ve belki de eşini çocuklarını kaybetti. Bu kadar insanın mağduriyetinin vebalini kim ödeyecek?” dedi.

Başta terör olmak üzere ekonomik ve sosyal anlamda bunalımlar yaşanıyor diyen Çalışkan, “İşsizlik had safhada hem vatandaşların hem devletin borcu rekor kırmış durumda. Ülkede cinayet, hırsızlık, fuhuş, uyuşturucu patlaması yaşanıyor. Ülkeyi yönetenler ise başka hesaplar peşindeler. Akılları 2019 seçimlerinde. Şimdi yeniden milleti oyalamak için başkanlık gelince sorunları çözeceğiz diyorlar.  Soruyorum size şuanda ne yapmak istiyorlar da yapamıyorlar. 15 yıldır ülkeyi tek başına yönetiyorlar. OHAL ile her türlü yasayı değiştirebiliyorlar. Tek yaptıkları şey tribünlere oynamak.

Saadet Partili bir avukat 11 bin 480 kişinin telefonuna iradesi dışında ByLock yüklendiği ortaya çıkardı. Bu sayıda insan, vatan hainliği veya terörist olmakla damgalandığı için işini, aşını ve belki de eşini çocuklarını kaybetti.  Bu kadar insanın mağduriyetinin vebalini kim ödeyecek? Diye sordu.

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Ege, İskenderun ilçe başkanlığına tekrar seçilen Halil İbrahim Çelik’i tebrik eden bir konuşma yaparken,  güven tazeleyen Halil İbrahim Çelik de Saadet Partisi’nin bir neferi olarak ülkemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kongreye AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Uğur Fırat, Mardinliler Derneği Başkanı Salih Bayar, Erzurumlular Derneği Başkanı Musa Bilgin, Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Şahutoğlu  ve bazı STK temsilcileri katıldı.

(Haber Merkezi)