......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 261063

PALLADİUM YÖNETİMİ'NDEN HGC'YE ÖZÜR ZİYARETİ

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 2 gün önce / | Görüntüleme : 201
 PALLADİUM YÖNETİMİ'NDEN HGC'YE ÖZÜR ZİYARETİPalladium AVM Yönetimi Aralık ayında yaşanan olumsuz olaydan dolayı Hatay Gazeteciler Cemiyetini ziyaretini etti.

Geçtiğimiz yıl Aralık Ayı'nda Palladium AVM de bir film gösterimi tanıtıma katılan sanatçı Ezgi Mola'yı haber yapmak isteyen gazetecilerle ve AVM Halkla İlişkiler Müdiresi Burçin Keleş arasında tatsız olaylar yaşanmıştı.

Yaşanılan olay sonrasında Palladium Alışveriş Müdürü Türker Nacaroğlu, AVM Halkla İlişkiler Müdiresi Burçin Keleş ve Mehmet Çetindağ gazetecilerle bir araya geldi.

HGC Başkanı Ahmet Yetişen, AVM yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek "Gecen ay AVM'de bir tatsız bir olay olmuş. Bizim burada amacımız bağcıyı dövmek değil gazeteci arkadaşlarımıza sahip çıkmak adına bir açıklama yaptık. Sayın müdürümüzle bir araya geldik yanlış anlaşılma olduğunu belki ortamın gerginliğiyle olan bir şeyler olduğunu söyledi. Bizimde amacımız zaten ortam germek değil gereken şeyleri konuştuk. Burçin hanımda sonuçta bizim kızımız öbürleri de bizim kızlarımız onun için biz bu olayı burada kapatıyoruz yeni bir sayfa açıyoruz. Arkadaşlarımızla buraya bir nezaket nedeniyle ziyarette bulundular. Hem hayırlı olsun ziyareti hem bu tatsız olayı unutmak babında ziyarette bulundular. Biz kendilerine bu ziyaretten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Palladium Alışveriş Müdürü Türker Nacaroğlu yaptığı konuşmada,5 yıldır AVM sektöründe olduğunu ve her yerde yerel basınla, ulusal basınla bir arada elele kolkola birçok şeyi başardıklarını kaydederek: "Ben buraya başkanımızda bahsettiği gibi 1 yıl oldu geldim. Aslen de Gaziantepliyim bu bölgenin insanıyım Hatay'ı da çok seviyorum. 3. Kez görev yapıyorum ben bu şehirde buradan öncede yaklaşık 23 ilde görev aldım. Bizim bu sektörde olunca fazla dolaşırız Türkiye genelinde aşağı yukarı 25 yıldır bu sektör içerisindeyim gittiğimiz her yerde yerel basınımızla ulusal basınımızla hepsi bir arada el ele kol kola birçok şeyi başardık. İnşallah burada da sizlerin desteğiyle gündemimizde yada Hataya özgü güzel şeylere imza atacağımıza inancım sonsuz. Az önce başkanımda bahsettiği gibi bizler burada yapıcı olmak zorundayız. Çünkü hepimizin birbirine ihtiyacı var ve hepimiz aynı gemi içerisindeyiz. Aynı yöne giden bir aracın içerisindeyiz ondan dolayı yaşanan tatsızlıktan ötürü kurumum müessesem şahsım adına o olayı yaşayan arkadaşlardan özür diliyoruz. Bu noktada her an her şey istediğin gibi olmuyor bazı şeyler yanlış anlaşılabiliyor çünkü hepimiz sabah evden çıktığımızda trafikte tartışabiliyoruz, gittiğimiz bir yerde sinirlenebiliyoruz. Bu gibi ortamlardan dolayı ikili ilişkilerin kuvvetli olduğu müddetçe bu tarz yanlış anlaşılmaya bir daha mahal kalmayacağına inancım sonsuz, bizleri burada ağırladığınız içinde sizlere teşekkür ederiz.” dedi.

(Haber Merkezi)