......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 259739

ERGİN MEDYA’DAN BİR İLK DAHA

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 357
 ERGİN MEDYA’DAN BİR İLK DAHAErgin Medya olarak biz; Reklam ve tanıtım alanında yaptığımız başarılı çalışmalarla basın sektöründe hızlı bir çıkış sağlayarak adımızdan söz ettirmeyi başardık.

BU GURUR HEPİMİZİN…

25 yılı geride bırakan Yorum Gazetesini içinde barındıran ajansımız, Hatay genelinde yaptığı çalışmalarla sektörün öncülüğünü almış durumda.

Basın sektörünün eksiklerini analiz ederek birçok sektörel katalog, dergi ve firma rehberi çalışmalarına imza atmış olan Ergin Medya olarak bizler Hatay’da bir ilki daha başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

HATAY’DA YAŞAM VE SAĞLIK KATALOĞU

Sağlık Sektöründe bir ilk olan Hatay’da Yaşam ve Sağlık Kataloğunu okurlarımızla buluşturduk. Katalog, Hatay’ın tüm sağlık birimlerini, (Hastaneler, Eczaneler, Medikaller, Sağlık Okulları, Rehabilitasyon Merkezleri, Medikaller, Diyaliz Merkezleri) içinde barındırıyor olup, iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz nitelikte hazırlanmış bulunmaktadır. Özellikle Eczaneler ve Hastanelerin iletişim bilgilerine ulaşmak isteyenlerin başucu kitabı olacak olan kataloğumuz Hatay genelinde dağıtılmaktadır.

HATAY VALİLİĞİ VE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR

Kataloğumuzun amacına ulaşması için katkıda bulunan, çalışmalarımızda bizi destekleyen ve Hatay’da Sağlık ve Yaşam Kataloğunun yerinde ve başarılı bir çalışma olduğunu dile getiren Hatay Valimiz Sayın Erdal Ata ve Hatay İl Sağlık Müdürümüz Sebahattin Yılmaz beyefendiye teşekkürlerimizi bildirir çalışmanın tüm Hatay’a Hayırlı olmasını dileriz.

(Haber Merkezi)