......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 254817

DASİFED’TEN OSMANİYE VALİSİNE ZİYARET

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 1 hafta önce / | Görüntüleme : 385
 DASİFED’TEN OSMANİYE VALİSİNE ZİYARET

 

Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerini kapsayan Doğu Akdeniz (TR63) Bölgesi’nin en geniş tabanlı iş dünyası STK’sı olan DASİFED, Osmaniye yeni valisi Ömer Faruk Coşkun’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısını Osmaniye’de OSİAD ev sahipliğinde yaptı.

Toplantı öncesi DASİFED Yönetim Kurulu Üyeleri beraberindeki Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Teke ve Osmaniyeli iş adamlarının eşliğinde Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Osmaniye Valiliğinde gerçekleşen ziyarette Başkan Kılıçlar, DASİFED hakkında kısa bilgi vererek başladığı konuşmasına Yönetim Kurulu Üyeleri’ni tanıtarak devam etti.

Vali Coşkun’a DASİFED’in bölgede gerçekleştirdiği ticaret köprüsü etkinlikleri hakkında bilgiler verildi, ayrıca Hassa’ya kurulması planlanan Hassa OSB’nin de takipçisi oldukları belirtildi.

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, DASİFED’in kendilerine bu nazik ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu dile getirerek DASİFED’in bölgedeki çalışmalarını tebrik etti.

Osmaniye Valisi Coşkun’un makamında gerçekleşen ziyarete DASİFED Başkanı Mehmet Kılıçlar, DASİFED Başkanvekili Faruk Ekinci, ATSİAD Başkanı Züher Bulgurcu, OSİAD Başkanı Alparslan Yücel, ARİAD Başkanı Adnan Ağır, DASİFED Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Mehmet Yıldırım, Genel Kurul Üyeleri Kerem Özdemir, Belgin Ünal, Esra Bağdatlı,  DASİFED Genel Sekreteri Onur Dönmezer ile birlikte Osmaniye Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Murat Teke ve Osmaniyeli işadamları Şakir Yiğit, Alper Kazan, Cengiz Şaşmaz katıldı.

Ziyaret sonrası DASİFED Ekim ayı Yönetim Kurulu Toplantısı için Osmaniye Sanayi ve Ticaret Odası’na geçildi. Toplantıda bölgede yapılacak projeler ve Doğu Akdeniz Özel Ekonomi Bölgesi çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

(Haber Merkezi)