......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 267775

HATAYSPOR KEYİF VERECEK

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 9 ay önce / | Görüntüleme : 1626
HATAYSPOR KEYİF VERECEK
Uzun süredir Erzurum’da hazırlık çalışmalarını sürdüren Hatayspor, birinci kamp döneminin ardından verilen üç günlük izin sonrası, ikinci kamp dönemi için bugün Erzurum’da yeniden toplanıyor.

Bordo-Beyazlı temsilcimiz, yoğun bir tempo içinde çalıştığı Erzurum kampında fizik-kondisyon açısından istenilen seviyeye geldi. İkinci kamp döneminde teknik-taktik ağırlıklı çalışmalar yanında Hatayspor bol bol maç yaparak lige hazırlanacak.

İLHAN HOCA, TAKIMDAN UMUTLU

Bu arada gazetemiz yetkilisinin telefonla görüştüğü Hatayspor teknik direktörü İlhan Palut, Erzurum’da çok iyi bir hazırlık ortamı yaşadıklarını, eski ve yeni futbolcuların kaynaştığını belirterek taraftarlara yönelik önemli mesajlar verdi.

Hatayspor’un geçen sezondan daha güçlü olduğunu, takımın üstüne koyarak daha iyi futbol oynadığını belirten İlhan Hoca, şu açıklamada bulundu: “Hatayspor olarak bizlere verilen bu imkanlarla daha iyisini yapmak zorundayız. Bu sorumluluğumuzun bilinci içinde çok çalışarak taraftarlarımızın beklentilerini karşılayacağıma inanıyorum.

Yapılan takviye transferlerle kadromuz daha güçlendi. Yapılacak 1-2 yeni transferle birlikte her mevkide alternatif oluşacak ve futbolcular arasında forma rekabeti başlayacak. Bu durum Hatayspor’a olumlu şekilde yansır.

Birinci etap çalışmalarımız sona erdi, 31 Temmuz Pazartesi günü ikinci kamp dönemi Erzurum Sway Otel’de başlayacak. 15 günlük kampı iyi değerlendirdikten sonra Antakya’ya döneceğiz.

Taraftarlar bu sezon daha farklı bir Hatayspor’u keyifle izleyecek.  Amacımız Hatayspor’un çok değerli taraftarlarının beklentilerine cevap vermek ve onları mutlu etmektir” dedi.

ERZURUMSPOR’LA BAŞABAŞ MÜCADELE

Kamp için bulunduğu Erzurum’da kentin TFF 1.lig temsilcisi Erzurumspor ile hazırlık maçı yapan Hatayspor, rakibine son dakikalarda yediği golle 1-0 yenildi.

Güçlü rakibi karşısında başa baş oynayan, zaman zaman oyun üstünlüğünü ele geçiren Bordo-Beyazlılar, hazırlık maçında 1-0 yenilse de gelecek için umut verdi.

ÖMER BOZAN’LA GÖRÜŞÜLÜYOR

Bu arada Hatayspor’a önemli katkılar sağlayan ve geçen sezon Ankaragücü takımını şampiyonluğa taşıyan eski futbolcumuz Ömer Bozan’ın transferi için görüşmeler devam ediyor. Ankaragücü ile sözleşmesi devam eden Ömer Bozan’ın kulübü ile anlaşma sağlanırsa Hatayspor bu futbolcuyu transfer etmek istiyor.

(Haber: S.Ergin)