......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 261523

ERZURUM KAMPI HATAYSPOR’A YARADI

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 6 ay önce / | Görüntüleme : 1331
 ERZURUM KAMPI HATAYSPOR’A YARADIYeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da sürdüren Hatayspor’da tempo her geçen gün artarken, eski ve yeni Bordo-Beyazlı futbolcular birbirleriyle kaynaşma imkânı buldu.

Bir süredir Erzurum Palan Otel’de kamp yapan ve teknik direktör İlhan Palut nezaretinde çalışmalarını sürdüren Hatayspor’da ikinci dönem kamp Sway Otel’de bugün başlıyor.

Yaz sıcaklarının yaşandığı şu günlerde serin iklim ortamı yanında güzel antrenman sahalarıyla Erzurum kampının Hatayspor’a çok yararlı olduğu idari ve teknik heyet tarafından ifade edildi.

Hatayspor 2017/2018 futbol sezonu öncesi hazırlık kampı için 10.07.2015 Pazartesi günü Erzurum Palan otelde; 1 yönetici/4 Teknik heyet 6 destek grubu ve 26 futbolcu olmak üzere toplam 37 kişilik kafile ile Teknik sorumlu ilhan Palut nezaretinde çalışmalara başlanmıştı.

Kamp ortamı olarak, gerek iklim, antrenman sahaları ve gerekse aramıza yeni katılan futbolcu arkadaşlar kaynaştı.

Anlaşma gereğince 17 Temmuz Pazartesi (Bugün) Sway otelde kamp devam edecek ve 28 Temmuz tarihi itibariyle 1.kamp dönemi sona erecek futbolculara 31 Temmuz tarihinde 2.kamp dönemi için toplanmak kaydıyla izin verilecek.

(Yorum Haber Merkezi)