......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 273294

ANTAKYA LİSESİNDEN, HATAYSPOR’A TAM DESTEK

Yazar : | Tarih : 2 yıl, 3 ay önce / | Görüntüleme : 1912
 ANTAKYA LİSESİNDEN, HATAYSPOR’A TAM DESTEKŞehrimizin en köklü eğitim yuvalarından olan Antakya Lisesi, başarılı eğitim yanında sosyal ve sportif etkinliklerde de aktif rol oynamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Antakya Atatürk Stadyumunda oynanan Hatayspor- Kastamonuspor maçında yapılan organizasyonla Antakya Lisesinden 200 öğrenci tribünde Hatayspor’a destek verdi.

Okul Müdürü Abdusselam Bayrakçıoğlu himayesinde Müdür Yardımcısı Hasan Altınöz ile öğretmenler Hasan Karaca, Mehmet Gencay,Cumali Kaya, Yasin Tüleylioğlu ve Bekir Karacık’ın bizzat başında bulunduğu kızlı-erkekli 200 öğrenci, maraton tribününde yerini alarak Hatayspor Taraftarlar Derneği ekibiyle birlikte maç boyunca Bordo-Beyazlı ekibimizi centilmence destekledi.

Hatayspor Kulübü ile önceden yapılan görüşmelerle Başkan Serdar Güven, Genel Koordinatör Gökhan ve Hatayspor’un taraftarlardan sorumlu yöneticisi Cengiz Özcan’ın girişimleriyle 200 öğrenciye bilet temin edilerek maraton tribününde yerlerini almaları sağlandı.

Binlerce taraftarın bulunduğu tribünde Antakya Lisesinden 200 öğrencinin, tüm taraftarlarla birlikte Hatayspor’a destek vermesi spor kamuoyunda takdirle karşılandı.

(Haber & Fotoğraf: Sadullah Ergin)