......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 265601

HATAYSPOR’A İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ

Yazar : | Tarih : 1 yıl, 11 ay önce / | Görüntüleme : 1606
HATAYSPOR’A İNANIYOR VE GÜVENİYORUZHatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu, taraftar olarak teknik heyet ve tüm futbolculara güvendiklerini ve inandıklarını belirtti.

İnanmak başarmanın yarısıdır diyen Taraftarlar Derneği yönetimi, “Yıllardır hak ettiğimiz TFF 1.lige çıkmak için elimize gelen bu tarihi fırsatı iyi değerlendirmeliyiz” dedi.

Hatayspor, hedefe ulaşmak için önüne gelen her rakibi yenerek gücünü gösterecektir diyen Taraftarlar Derneği yönetimi, açıklamasına şöyle devam etti: “İlimizin 2.Lig gururu Hatayspor’un son dönemde müthiş bir çıkışla Play-Off oynamaya hak kazanmasından ötürü başta Hatayspor Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş almak üzere Serdar Güven başkanlığındaki Hatayspor yönetimini, teknik direktör İlhan Palut ve teknik ekibini, genel koordinatör Gökhan Zan’ı ve tüm futbolcularımızı tebrik ediyoruz.

Yıllardır hak ettiğimiz TFF 1.lige çıkmak için elimize gelen bu tarihi fırsatı iyi değerlendirmeliyiz.

Biz taraftarlar olarak teknik heyetimize ve Hatayspor’un futbolcu kadrosuna inanıyoruz güveniyoruz. Bu kaliteli ve karakterli kadro, bizi hedefe taşıyacak güçtedir.

Rakibimizin Kastamonuspor veya herhangi bir takım olması artık önemli değil. İnanmak başarmanın yarısıdır. Bu inanç Hatayspor camiasında vardır. Öyleyse rakip Kastamonuspor değil isterse Barcelona veya Real Madrid olsun bu saatten sonra fark etmez.

Çünkü Hatayspor, hedefe ulaşmak için önüne gelen her rakibi yenerek gücünü gösterecektir. Hatayspor camiası kenetlenince Malatyaspor, Göztepe gibi takımlar Hatayspor karşısında dayanamamış ve elenmişlerdi.

Kastamonuspor’u Antakya’da oynanan lig maçında 4-1 yenen Hatayspor, her zaman bu başarıyı sağlayacak güçte ve inançtadır.

Taraftarlar Derneği olarak bu tarihi maça tüm Hataylı sporseverleri davet ediyoruz. Antakyalı, Defneli, İskenderunlu, Kırıkhanlı, Reyhanlılı, Samandağlı, Dörtyollu, Payaslı, Belenli, Erzinli, Altınözülü, Yayladağılı, Kumlulu, Arsuzlu, Hassalı hemşerilerimizi şeref konuğu olarak maça bekliyoruz.

4 Mayıs Perşembe günü Antakya Atatürk Stadyumunda saat:16.00’da başlayacak bu tarihi maça taraftarlarımızın 1-2 saat önce gelerek tribünde yerlerini almalarını istirham ediyoruz.” Dedi.

(Yorum Haber Merkezi)