......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 274858

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMALIYIZ

Yazar : | Tarih : 3 yıl, 6 ay önce / | Görüntüleme : 2726
TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMALIYIZSpor Toto 3. Lig 3. Grubunda mücadele eden Körfez İskenderunspor'un haftanın en önemli karşılaşmasında Van Büyük Şehir Belediyespor deplasmanında alınan beraberlik Turuncu Mavili camiada olduğu gibi bölgemizde de sevinçle karşılandı.

Körfez İskenderunspor Kulüp Başkanı Bekir Tufan, ligin henüz bitmediğini belirterek, "Lig henüz bitmemiştir. Önümüzde zorlu iki karşılaşma kaldı. Bu karşılaşmalardan da başarılı sonuçlar alarak mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Elimize geçen bu fırsatı kaçırmamalıyız. Turuncu Mavili camia gerekli tüm önlemlerimizi almalıyız. Van Belediye Spor karşısında aldığımız 1 puan bizleri sevindirmiştir. Elde ettikleri başarıdan dolayı, Başta teknik heyetimiz olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi.

Körfez İskenderunspor'un taraftar grubu Kızıl Körfez'in reisleri Nihat Demircan ile Metin Bağış, Kastamonuspor karşılaşma öncesinde kent merkezi ve okullarda yapacakları kampanyalarla Turuncu-Mavili takıma destek çağrısı yapmaya hazırlanıyor.

(Haber Merkezi)