......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 272914

BAŞKANLARIN 3 PUAN HEDİYESİ

Yazar : | Tarih : 3 yıl, 7 ay önce / | Görüntüleme : 2731
BAŞKANLARIN 3 PUAN HEDİYESİSpor Toto 3. Ligi 3. grubunda mücadele eden takımlardan Körfez İskenderunspor, deplasmanda Beylerbeyispor'u 3-1, 3. lig 2. grup takımlarından Payasspor da kendi sahasında Gaziosmanpaşaspor'u 5-0 mağlup etti.

Körfez İskenderunspor kulüp Başkanı Bekir Tufan ile Payasspor Kulüp Başkanı Gökhan Akel, Payasspor ile Gaziosmanpaşaspor karşılaşmasında Payas ilçe stadında bir araya geldi. Her iki takımında puan cetvelindeki konumları nedeniyle galibiyetlere ihtiyaçları vardı. Her iki takımında haftayı galibiyetlerle kapatması Hatay'da spor kamuoyunda sevinçle karşılandı. Kulüplerin Başkanları, sevgililer gününde elde ettikleri galibiyetleri taraftarların sevgililerine hediye etti.
Körfez İskenderunspor kulüp Başkanı Bekir Tufan, "Bu anlamlı günde galip gelmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Her iki takımımızın da bundan sonraki karşılaşmalarda da bu tür galibiyetlere ihtiyaçları var. El birliğiyle takımlarımızı daha iyi yerlerde görmeyi arzu ediyoruz" derken, Payasspor Kulüp Başkanı Gökhan Akel de yaptığı açıklamada, "Payasspor'un galip gelmesinde Körfez İskenderunspor'un taraftar grubu "Kızıl Körfez", Payasspor'un taraftar grubu "Genç Akdenizliler" ve Dörtyol Esnafspor'un taraftar grubu "İlk Kurşun" taraftar gruplarının verdiği yoğun destek, futbolcularımızın daha da iyi futbol sergilemelerine neden olmuştur. Tüm taraftar gruplarına teşekkür ediyor, bu galibiyeti tüm taraftarlarımızın sevgililerine hediye ediyoruz" dedi.

(Haber Merkezi)